מאמרי איציק מצברים

מצברים ישנים של רכבים ממגרשי מכוניות
בעולם קיימים מגרשי מכוניות לפירוק אליהם מגיעים מכונית שניזוקו או נפגעו בתאונות דרכים והם לא יכולים להמשיך ולנוע על הכביש. > קרא עוד

חלקי חילוף לרכב קרייזלר וויאג'ר היכן לרכוש נכון
בשנות התשעים כאשר נפתחה ישראל ליבוא של כלי רכב אמריקאים קלאסיים דוגמא קריילזר ושברולט, יכולנו לראות בכבישים את כל מה שראינו בסרטים אמריקאים וחלמנו עליו. מכוניות אמריקאיות קלאסיות משייטות להן ברחובות הערים ובכבישים בינעירוניים. רק היינו צריכים לשמוע קצת קאנטרי בשביל להרגיש אמריקה. > קרא עוד

שמירה על המצבר וטיפול בבעיות
המצבר הינו אחד החלקים החשובים ברכב ובלעדיו לא ניתן להניע את המכונית... > קרא עוד

טיפים איציק מצברים

מאמרים

איציק מצברים> מאמרים> מצברים ישנים של רכבים ממגרשי מכוניות


מצברים ישנים של רכבים ממגרשי מכוניות

לפעמים מדובר במכוניות במצב חדש לגמרי כאשר החלקים הפנימיים שלהם כלל לא נפגעו וניתן לעשות בהם שימוש חוזר. ואכן המכוניות הללו עוברת תהליך של פירוק ומוצאים ממנו החלקים הטובים והשלמים שיכולים לבוא לשימוש בכלי רכב אחרים.

מחליפים מצבר

כאשר קורה, וזה בטוח קורה במוקדם או במאוחר שהמצבר של הרכב מסיים את תפקידו בעולם, הרי שמה שהנהגים עושים בדרך כלל זה פשוט קנייה של מצבר חדש כדי להחזיר את המכונית לחיים. כי כידוע כאשר המצבר שובת, כל הרכב שובת ולא יועילו לו כל המערכות החדישות והמשוכללות שלו אם המצבר לא מוכן לשתף פעולה. הבעיה היא שמצבר שיוצא מכלל שימוש זה דבר שקורה בלי שנדע על כך מראש ולא תמיד אנחנו מסוגלים לשלם את הסכום של מצבר חדש. כאן אנחנו יכולים לחפש מצבר משומש אך כזה שהוא עדיין איכותי והוא יוכל למלא בנאמנות את מקומו של המצבר הישן ששבק חיים.

האם כדאי לרכוש מצבר משומש ממגרשי מכוניות?

אז שאלנו האם זה כדאי? אז ככה, אם אנחנו מסתכלים רק על המחיר, אז וודאי שזה כדאי לנו. אנחנו מקבלים מצבר תקין במחיר הרבה יותר נמוך ממצבר חדש. בתשלום פעוט של כ – 200 ? יש לנו מצבר שמוכן להפעיל את המכונית שלנו ולאפשר לה להמשיך בדרך. אך הבעיה עם המצברים המשומשים היא שלא תמיד אנחנו באמת יודעים מה המצב של המצבר. אולי מדובר במצבר שישבוק אף הוא חיים תוך זמן קצר? אך כאן יש אנשים משני סוגים. יש את אלו שמוכנים לקחת את הסיכון ויש כאלו שלא רוצים לשמוע על הדבר בשום אופן. הם מעדיפים לשלם מחיר כפול או אפילו משולש אך העיקר להיות בטוחים שהם קנו מוצר טוב בקנייה מסודרת עם אחריות על המוצר, אך אלו שכן רוצים לקחת את הסיכון, עושים חישוב כזה, מה שוקל יותר הסיכון או הסיכוי? הם משלמים כרגע מחיר נמוך ומקבלים מוצר שספק אם יוכיח את עצמו וספק אם לאו. הם סוברים שבמחיר שאותו הם שילמו שווה להם לקחת את הסיכון שהוא בדרך כלל לא גבוה מידי ביחס למחיר שהם שילמו.

למרבה ההפתעה, במרבית מהמקרים המצבר מוכיח את עצמו יפה מאוד והוא מתפקד לאורך זמן ממש כמו חדש.

את המצבר הבא הם כמובן גם ייקנו במגרשי מכוניות, כי למה צריך לשלם יותר כאשר אפשר לשלם פחות?

שומרים על המצבר

כדאי להשקיע בשמירה על המצבר כדי שהוא יאריך ימים. זה אומר לנקות מידי פעם מאבק וקורוזיה. לדאוג למים מזוקקים. לשמור שהמצבר לא יהיה חשוף שעות רבות לשמש קופחת או לקור קיצוני, ועם טיפול מסור הוא ישרת אותנו נאמנה גם כשהוא משומש.
חזרהחייג עכשיו: 077-7298734
מתלבט? תן למומחים שלנו לעזור!
מלא פרטייך ונציג יצור עמך קשר בהקדם!

מחירון מחירים מפתיעים (המחירים כוללים מע”מ!)

* כל המחירים כוללים מע"מ ומותנים בהחזרת המצבר הישן.
alt