מאמרי איציק מצברים

מצברים ישנים של רכבים ממגרשי מכוניות
בעולם קיימים מגרשי מכוניות לפירוק אליהם מגיעים מכונית שניזוקו או נפגעו בתאונות דרכים והם לא יכולים להמשיך ולנוע על הכביש. > קרא עוד

חלקי חילוף לרכב קרייזלר וויאג'ר היכן לרכוש נכון
בשנות התשעים כאשר נפתחה ישראל ליבוא של כלי רכב אמריקאים קלאסיים דוגמא קריילזר ושברולט, יכולנו לראות בכבישים את כל מה שראינו בסרטים אמריקאים וחלמנו עליו. מכוניות אמריקאיות קלאסיות משייטות להן ברחובות הערים ובכבישים בינעירוניים. רק היינו צריכים לשמוע קצת קאנטרי בשביל להרגיש אמריקה. > קרא עוד

שמירה על המצבר וטיפול בבעיות
המצבר הינו אחד החלקים החשובים ברכב ובלעדיו לא ניתן להניע את המכונית... > קרא עוד

טיפים איציק מצברים

מאמרים

איציק מצברים> מאמרים> חלקי חילוף לרכב קרייזלר וויאג'ר היכן לרכוש נכון


חלקי חילוף לרכב קרייזלר וויאג'ר היכן לרכוש נכון

בשנות התשעים כאשר נפתחה ישראל ליבוא של כלי רכב אמריקאים קלאסיים דוגמא קריילזר ושברולט, יכולנו לראות בכבישים את כל מה שראינו בסרטים אמריקאים וחלמנו עליו. מכוניות אמריקאיות קלאסיות משייטות להן ברחובות הערים ובכבישים בינעירוניים. רק היינו צריכים לשמוע קצת קאנטרי בשביל להרגיש אמריקה.

 

היום אומנם ההתרגשות מכלי רכב אמריקאיים ירדה מעט, בזכות מכוניות יפאניות וקוריאניות, אך עדיין אפשר למצוא ולהתרגש מכלי רכב כאלה, גם היום, אחרי המשבר הכלכלי הגדול בארה"ב וסגירתם של מפעלי רכב, המכוניות האמריקאיות עדיין מרגשות. אחת מהן היא וויאג'ר מבית קרייזלר. מדובר על ג'יפ בעיצוב ייחודי, נקי וחלק, הכולל לוח מכשירים נעימים למגע, מושבי עור חלקים, מנוע 3.6 עם הספק של 282 כוח סוס ומומנט של 35.3 קג"מ, תיבה של 6 הילוכים שמאפשרים נסיעה חלקה ונעימה, מערכת אספקת דלק גמישה ובקרת מצערת אלקטרונית.

 

כשאתם רוכשים וויאג'ר אתם רוצים לדעת שאתם בידיים טובות, לא תתנו לכל אחד לטפל בו כמו שלא תתנו לכל אחד לנהוג עליו. זו הסיבה שרכישת חלקי חילוף לרכב תיעשה אך ורק במוסכים מתאימים. אלה יכולים להיות מוסכים מורשים של מכשירי תנועה יבואנית קרזיילר ואלה יכולים להיות מוסכים שקיבלו הרשאה לטפל במכוניות של קרייזלר. מומלץ מאוד לא להביא את הרכב למוסכים אחרים או לקנות חלקי חילוף בעצמכם בחנויות לכלי רכב.

 

ברור שרכישת חלקי חילוף לוויאג'ר, כמו לכל רכב, היא לא דבר זול וגם לא דבר שלוקח יום או יומיים (במידה ואין את הדברים במלאי יש צורך לבצע הזמנה וזה יכול לקחת כמה ימים) אך עדיף לשלם את המחיר ולחכות, אחרת אתם עלולים להתמודד עם בעיות קשות יותר בהמשך. ההמלצה שלנו היא לבדוק עם המוסכניק שמטפל ברכב שלכם במוסך המורשה, כיצד לנהוג, אפשר להניח שההמלצה שלו תהיה לרכוש את החלק אך ורק במקום מורשה ולא לרכוש חלק במקום אחר, שם עלולים למכור חלק משומש או חלק לא מקורי, דבר שיגרום נזק לרכב וייתכן שאם הרכב עדיין בזמן האחריות, תצטרכו לשלם על הנזק שייגרם מאחר והחלפתם חלק מקורי בחלק לא מקורי. תזכרו שעל חלקים מקוריים אתם מקבלים אחריות לשנה ויותר.

 

על מנת לדעת כמה עליכם לשלם על חלקים מקוריים עבור וויאג'ר ועבור כל רכב מבית מכשירי תנועה, יצרה החברה מחירון של החלפים השונים. המחירון מאפשר לכם לדעת בדיוק כמה עולה כל חלק, ואם הוא זמין כעת. החלקים מקוטלגים על פי סוג, יצרן, ודגם.

 

לסיום, אם אתם רוצים ליהנות מהוויאג'ר שלכם או מכל רכב מבית מכשירי תנועה, אנחנו ממליצים לכם לא להסתפק בפחות מחלקים מקוריים וחדשים. אנחנו מדברים על הרכב שלכם, אם תבקשו להסתפק בפחות, אתם עלולים לשלם על כך ביוקר, בעתיד.
חזרהחייג עכשיו: 077-7298734
מתלבט? תן למומחים שלנו לעזור!
מלא פרטייך ונציג יצור עמך קשר בהקדם!

מחירון מחירים מפתיעים (המחירים כוללים מע”מ!)

* כל המחירים כוללים מע"מ ומותנים בהחזרת המצבר הישן.
alt