מאמרי איציק מצברים

מצברים ישנים של רכבים ממגרשי מכוניות
בעולם קיימים מגרשי מכוניות לפירוק אליהם מגיעים מכונית שניזוקו או נפגעו בתאונות דרכים והם לא יכולים להמשיך ולנוע על הכביש. > קרא עוד

חלקי חילוף לרכב קרייזלר וויאג'ר היכן לרכוש נכון
בשנות התשעים כאשר נפתחה ישראל ליבוא של כלי רכב אמריקאים קלאסיים דוגמא קריילזר ושברולט, יכולנו לראות בכבישים את כל מה שראינו בסרטים אמריקאים וחלמנו עליו. מכוניות אמריקאיות קלאסיות משייטות להן ברחובות הערים ובכבישים בינעירוניים. רק היינו צריכים לשמוע קצת קאנטרי בשביל להרגיש אמריקה. > קרא עוד

שמירה על המצבר וטיפול בבעיות
המצבר הינו אחד החלקים החשובים ברכב ובלעדיו לא ניתן להניע את המכונית... > קרא עוד

טיפים איציק מצברים

מאמרים

איציק מצברים> מאמרים> בחירה נכונה של מצבר לרכב המשמש לעבודה וחשיבותו


בחירה נכונה של מצבר לרכב המשמש לעבודה וחשיבותו

בעבור רבים הרכב הפרטי הוא הרבה יותר מכלי תחבורה שימושי למטרת ניידות, הרכב משמש אותם באופן קבוע למטרת פרנסה. תחומים כמו נהיגה במונית, משלוחים, מכירות, הסעות, טיולים ועוד, מחייבים שימוש קבוע ברכב. הנסיעות התכופות מביאות עמן שחיקה מהירה של הרכב תוך דגש על המצבר, עם הקילומטרז' הגבוה מגיע גם בלאי של הרכב, בעקבות הבלאי ההוצאות הכספיות אינן מאחרות להגיע.

אלו אשר עושים שימוש קבוע ומלא ברכב למטרת עבודה ומבלים שעות ארוכות על הכביש בכל יום, מתבקשים לשים דגש על איכות חלקי החילוף, המצבר וטיפולי התחזוקה לרכב. בכל ביקור במוסך כדאי יהיה לשקול היטב את בחירת חלקי החילוף לרכב ואת איכות חומרי התחזוקה, רכב אשר מתוחזק היטב ומטופל כראוי יוכל לספק תפוקת עבודה טובה יותר ולצמצם את הסיכויים לתקלות נרחבות הגוררות עמן תשלומים גבוהים.

אם אתם עומדים בפני רכישת מונית או כל כלי רכב אחר העתיד לשמש למטרת עבודה, יש לבחון היטב את מצבו המכני של הרכב ואת הוצאות התחזוקה הצפויות. עם רכישת מונית או רכב יד שנייה סקירת המצב המכני חשובה אף יותר.

מצברים חזקים לרכב

פעילות תקינה של המצבר חיונית לנסיעה בטוחה ורגועה, כבר כאשר ישנם סימנים ראשונים להיחלשות של מצבר הרכב כדאי לבחון את החלפתו במצבר חדש. תוך פנייה אל ספקים מקצועיים ואחראים תצליחו לבחור מצברים בהם אפשר יהיה לעשות שימוש ארוך טווח ויציב.  

מה חשוב לדעת על המצבר ברכב?

המצבר הוא אשר אחראי לאספקת חשמל לרכב, ללא מצבר תקין הרכב אינו מסוגלת לנסוע. תקלות מצבר הן תקלות מאוד נפוצות אשר לרוב מסתיימות ברכישת מצבר חדש. סימנים ראשונים של מצבר תקול באים לידי ביטוי ברעשים אותם משמיע הרכב במהלך הנעה, אורות עמומים בלוח השעונים, בעיות בפעילות הרדיו. עם רכישת מצבר תקין כל מערכות הרכב תחזורנה לפעול בצורה תקינה.

ישנן מספר דרכים באמצעותן תוכלו להאריך את חיי המצבר ברכב ולצמצם בהוצאות כספיות מיותרות. הקפידו לתחזק נכונה את הרכב תוך מילוי סדיר של מכל המים, שימוש במים מזוקקים על פני מים רגילים יאריך את חיי המצבר. טיפ נוסף, יש לנקות את המצבר באופן קבע, כאשר המצבר מלוכלך הוא מתרוקן לאט יותר.

איזה מצבר כדאי לבחור?

מצברים לרכב יש לרכוש רק תוך פנייה אל מוסכים מורשים העושים שימוש במצברים מתוצרת של מותגים מוכרים ואיכותיים. הקפידו לבחון את טיב המוסך והמותג טרם התקנת המצבר. השלב הבא יהיה בחינת תוקף האחריות המלווה אל המצבר, כאשר מדובר במצבר איכותי תקופת האחריות תתפרס על פני תקופה של שנתיים עד שלוש שנים בשירות מלא. בכדי להבטיח רכישת מונית בראש שקט או כל רכב אחר המשמש למטרת עבודה ומתבקש לספק תפוקת עבודה גבוהה, יש לשלב את רכישת הרכב עם מצבר איכותי ותקין.

במידה ומצאתם את עצמכם נתקעים עם הרכב ואין מי שישמור על ילדכם, צרו קשר עם אינטרקליק ילדים והפעלות.

 

 
חזרהחייג עכשיו: 077-7298734
מתלבט? תן למומחים שלנו לעזור!
מלא פרטייך ונציג יצור עמך קשר בהקדם!

מחירון מחירים מפתיעים (המחירים כוללים מע”מ!)

* כל המחירים כוללים מע"מ ומותנים בהחזרת המצבר הישן.
alt