מאמרי איציק מצברים

מצברים ישנים של רכבים ממגרשי מכוניות
בעולם קיימים מגרשי מכוניות לפירוק אליהם מגיעים מכונית שניזוקו או נפגעו בתאונות דרכים והם לא יכולים להמשיך ולנוע על הכביש. > קרא עוד

חלקי חילוף לרכב קרייזלר וויאג'ר היכן לרכוש נכון
בשנות התשעים כאשר נפתחה ישראל ליבוא של כלי רכב אמריקאים קלאסיים דוגמא קריילזר ושברולט, יכולנו לראות בכבישים את כל מה שראינו בסרטים אמריקאים וחלמנו עליו. מכוניות אמריקאיות קלאסיות משייטות להן ברחובות הערים ובכבישים בינעירוניים. רק היינו צריכים לשמוע קצת קאנטרי בשביל להרגיש אמריקה. > קרא עוד

שמירה על המצבר וטיפול בבעיות
המצבר הינו אחד החלקים החשובים ברכב ובלעדיו לא ניתן להניע את המכונית... > קרא עוד

טיפים איציק מצברים

מאמרים

איציק מצברים> מאמרים> איך תדעו שלא עובדים עליכם בתחום המצברים


איך תדעו שלא עובדים עליכם בתחום המצברים

מצבר הרכב שלכם הינו מרכיב חשוב שתפקידו לספק חשמל לכלל המערכות החשמליות, החל באורות ונעילה וכמובן להנעה. כמו כל סוללה, גם מצברי הרכב מאבדים מעוצמתם עם הזמן, ומעבר לכך כמעט כל אחד נתקל במצב בו המצבר אינו מספק מתח חשמלי לאחר שאורות הרכב הושארו דולקים בטעות. במצבים אלו חשוב מאוד לפנות אל בעלי מקצוע אמינים כדוגמת איציק מצברים, שאצלם טובת הלקוח ואיכות השירות מצויות בראש סדר העדיפויות.

בעיית האמינות בתחום המצברים

בשוק הישראלי פועלים לא מעט אנשים בעלי ידע והסמכה בתחום המצברים. ואולם, למרבה הצער חלקם רואים בתקלות מצבר הזדמנות לעשיית רווח. לדוגמא, לעיתים המצבר מתרוקן ואינו מסוגל לספק את המתח הדרוש להתנעת הרכב, ובעל המקצוע קובע שמדובר בסוללה גמורה לחלוטין כך שיש להחליפה בחדשה בעלויות של מאות שקלים. מאידך, גורם מקצועי אמין ינסה לפני הכל להניע את הרכב באמצעות כבלים, ולחסוך ללקוח את ההוצאה הגבוהה. בנוסף לכך, ישנם אנשי מקצוע המספקים ללקוחותיהם מצברים שאינם מקוריים, חדשים או אידיאליים לאקלים המקומי, והמשמעות היא שהלקוח יזדקק להחלפה נוספת כעבור זמן קצר יחסית.

הלקוח לפני הכל

אצלנו באיציק מצברים רואים חשיבות גדולה במתן שירות אמין, איכותי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר. על כן, אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת לספק ללקוח את המוצר הטוב והמתאים ביותר לרכבו, ומבצעים בדיקות שונות בטרם החלפת המצבר כדי לוודא את נחיצותה. במידה שיש צורך בהחלפה, הרי שכל המוצרים שאנו מתקינים הינם מצברים חדשים ומקוריים של יצרנים מוכרים, המגיעים עם תעודת אחריות. בתוך כך, המצברים שלנו מתאימים לשוק המקומי מבחינת ריכוז החומצה ורמת העמידות ברעידות, ואנו דואגים להתאים כל מצבר לרכב הספציפי מבחינת גודלו וכושר הפריקה/הנעה. 

אמינות בהשכרת רכבים

השכרת רכב כרוכה בחתימה על חוזה מחייב מול החברה המשכירה, ובתחום זה חשוב מאוד לבצע מספר בדיקות מקדימות כולל את תקינות המצבר. בין היתר יש לתת את הדעת על התאמת הרכב לצרכי הנסיעה מבחינת גודלו, תא המטען וגובה הגחון, וכמו כן יש לבחון שריטות וחבלות בכלי מבפנים ומבחוץ. מעבר לכך, חשוב לתת את הדעת על תקינות המערכות החשמליות, כדוגמת האורות, איתותים, מערכת בקרת האקלים, GPS ושמע, אשר לב ליבן הוא כמובן המצבר. על מנת להימנע ממפח נפש, מבעיות מול החברה המשכירה ומהיתקעות באמצע החופשה, מומלץ לבצע בדיקה של המצבר בעזרת המומחים של איציק מצברים.
חזרהחייג עכשיו: 077-7298734
מתלבט? תן למומחים שלנו לעזור!
מלא פרטייך ונציג יצור עמך קשר בהקדם!

מחירון מחירים מפתיעים (המחירים כוללים מע”מ!)

* כל המחירים כוללים מע"מ ומותנים בהחזרת המצבר הישן.
alt