מאמרי איציק מצברים

מצברים ישנים של רכבים ממגרשי מכוניות
בעולם קיימים מגרשי מכוניות לפירוק אליהם מגיעים מכונית שניזוקו או נפגעו בתאונות דרכים והם לא יכולים להמשיך ולנוע על הכביש. > קרא עוד

חלקי חילוף לרכב קרייזלר וויאג'ר היכן לרכוש נכון
בשנות התשעים כאשר נפתחה ישראל ליבוא של כלי רכב אמריקאים קלאסיים דוגמא קריילזר ושברולט, יכולנו לראות בכבישים את כל מה שראינו בסרטים אמריקאים וחלמנו עליו. מכוניות אמריקאיות קלאסיות משייטות להן ברחובות הערים ובכבישים בינעירוניים. רק היינו צריכים לשמוע קצת קאנטרי בשביל להרגיש אמריקה. > קרא עוד

שמירה על המצבר וטיפול בבעיות
המצבר הינו אחד החלקים החשובים ברכב ובלעדיו לא ניתן להניע את המכונית... > קרא עוד

טיפים איציק מצברים

מאמריםמצברים ישנים של רכבים ממגרשי מכוניות

בעולם קיימים מגרשי מכוניות לפירוק אליהם מגיעים מכונית שניזוקו או נפגעו בתאונות דרכים והם לא יכולים להמשיך ולנוע על הכביש.

קרא עוד
חלקי חילוף לרכב קרייזלר וויאג'ר היכן לרכוש נכון

בשנות התשעים כאשר נפתחה ישראל ליבוא של כלי רכב אמריקאים קלאסיים דוגמא קריילזר ושברולט, יכולנו לראות בכבישים את כל מה שראינו בסרטים אמריקאים וחלמנו עליו. מכוניות אמריקאיות קלאסיות משייטות להן ברחובות הערים ובכבישים בינעירוניים. רק היינו צריכים לשמוע קצת קאנטרי בשביל להרגיש אמריקה.

קרא עוד
שמירה על המצבר וטיפול בבעיות

המצבר הינו אחד החלקים החשובים ברכב ובלעדיו לא ניתן להניע את המכונית...

קרא עוד
תחזוקת רכב ? דברים חשובים שיש לדעת

נכון להיום, מרבית התקלות שבעלי רכבים נתקלים בהם הם כתוצאה מאי תחזוקה נכונה ורציפה של כלי הרכב שלהם. תחזוקה בצורה לקויה גורמת למעשה לבעיה קטנה להפוך לגדולה במשך הזמן, ודבר המשפיע על עלות התיקון ואף במקרים קיצוניים יותר להשבתת הרכב למספר ימים.

 
קרא עוד
איך תדעו שלא עובדים עליכם בתחום המצברים

מצבר הרכב שלכם הינו מרכיב חשוב שתפקידו לספק חשמל לכלל המערכות החשמליות, החל באורות ונעילה וכמובן להנעה. כמו כל סוללה, גם מצברי הרכב מאבדים מעוצמתם עם הזמן, ומעבר לכך כמעט כל אחד נתקל במצב...

קרא עוד
טיפול במצברים

כלי הרכב השונים משרתים אותנו באופן מופלא. הם מאפשרים לנו להגיע ממקום אל מקום וחוסכים מאתנו לכתת רגליים ולטרטר את עצמנו ולכן, בשל כך, הפכו להיות, לדעתם של רבים, הרגלים "החדשות" שלנו. רבים מאיתנו לא מצליחים לדמיין מה יעשו ברגע שיצטרכו לחיות ללא רכבם ויאלצו אולי לקחת, לפתע, תחבורה ציבורית.

קרא עוד
מצבר ואבחון בעיות

כלי רכב (ואין זה משנה מהו גודלו) מאופיין בתקלות דומות. אז כיצד ניתן לדעת אילו תקלות מקורן במצבר ואילו לא? ובכן, כאשר מדובר על תקלה של מצבר לרכב ישנם מספר סממנים והם:

קרא עוד
המצבר וחשיבותו

אחד הפריטים החשובים ביותר במערכת הרכב הוא המצבר. רבים נוטים לשים דגש על חשיבותו של המנוע אך למעשה ללא המצבר הרכב יעמוד במקום ולא יצליח לתפקד כלל וכלל. אז מדוע למצבר יש חשיבות כה גדולה בכל הנוגע לפעולתו של הרכב? התשובה לכך פשוטה: המצבר אחראי על סיפוק החשמל לרכב.

קרא עוד
טיפים לשמירה על מצבר הרכב

המצבר של הרכב שלכם הוא אחד המרכיבים החשובים בתפקודו של הרכב, אתם מוזמנים לקרוא כיצד תוכלו לשמור עליו לאורך זמן.

קרא עוד
מצברים למשאיות ? כל מה שנהג המשאית צריך לדעת על מצברים למשאיות

משאית נתפסת בעינינו כאחד מכלי התחבורה החזקים ביותר שיש, ובצדק גמור. עם זאת, הרי שבכוחו של מצבר אחד קטן, לפחות באופן יחסי, להשבית את המשאית לחלוטין. היות ומדובר בשדה משחק רחב ביותר, עם סוגים שונים של מצברים, ראוי להכיר אותו לעומק. אנחנו ננסה לעזור לכם בכך.

קרא עוד
בחירה נכונה של מצבר לרכב המשמש לעבודה וחשיבותו

בעבור רבים הרכב הפרטי הוא הרבה יותר מכלי תחבורה שימושי למטרת ניידות, הרכב משמש אותם באופן קבוע למטרת פרנסה. תחומים כמו נהיגה במונית, משלוחים, מכירות, הסעות, טיולים ועוד, מחייבים שימוש קבוע ברכב.

קרא עוד
רכבים המונעים בגז ? רשימת דגמים

המחיר הגבוה של הדלק, שבא לידי ביטוי גם בתשלום של הנהג בתחנת הדלק וגם בפגיעה הבלתי מבוטלת באיכות הסביבה ובאוויר שכולנו נושמים, מוביל לכך שיותר ויותר בני אדם יחפשו תחליפים למנוע הבנזין, שעולה להם (ולכדור הארץ) ביוקר.

קרא עוד
חייג עכשיו: 077-7298734
מתלבט? תן למומחים שלנו לעזור!
מלא פרטייך ונציג יצור עמך קשר בהקדם!

מחירון מחירים מפתיעים (המחירים כוללים מע”מ!)

* כל המחירים כוללים מע"מ ומותנים בהחזרת המצבר הישן.
alt